sixty-six yuan, and one jin or more costs sixty yuan per jin," Yang Fan said: "You also know the effect of this loquat. Such good loquat must be expensive."One jin of loquat costs 60 yuan, and it take...轉碼失敗!請您使用右上換源切換源站閱讀或者直接前往源網站進行閱讀! for the kids to eat."Wang Xiuzhen waved her hands repeatedly, "It can't be made into loquat paste. This loquat is best eaten directly for the effect.""Who told you that" Liu Ling explained, "Loquat n...